Poznaj nas lepiej

 

Kim jesteśmy?

 

  Jesteśmy małą, rodzinną pracownią, która powstała z pasji tworzenia i życia w bliskości z naturą.

Nasza pracownia mieści się w niewielkiej podtoruńskiej miejscowości wśród łąk i lasów, skąd nieustannie czerpiemy natchnienie.

 

 

art and doll lalki tworzone ręcznie

    

  Szmaciane lalki Art and Doll są inspirowane filozofią oraz szkołą lalek waldorfskich - czyli zabawek tworzonych z naturalnych materiałów, przyjaznych dzieciom. Do jej powstania przyczynił się żyjący na przełomie XIX i XX w. austriacki filozof i nauczyciel – Rudolf Steiner. Propagował on zabawki proste i naturalne, pozytywnie oddziałujące na wyobraźnię oraz zmysły dziecka. Zgodnie z jego filozofią najważniejszą zabawką jaką dziecko otrzyma jest lalka.

 

  Lalka Art and Doll, to szmaciana lalka dla dziewczynek i chłopców, która jest ręcznie szyta z organicznej bawełny. Powstała, aby łamać stereotypy dotyczące płci, wieku oraz koloru skóry i stopnia sprawności. Każda z naszych lalek przypomina dziecko, dzięki czemu staje się wzorem dla małego użytkownika.

 

  Szmaciane zabawki Art and Doll są szyte ręcznie z ekologicznej dzianiny, produkowanej wyłącznie dla marki Art and Doll. Nasz trykot do szycia lalek wyróżnia się wyjątkową miękkością, odpornością na zabrudzenia oraz mechacenie. A co najważniejsze posiada certyfikat GOTS, co oznacza, że jego produkcja jest przyjazna dla środowiska naturalnego.

 

  Wszystkie zabawki Art and Doll są stworzone przez moje dłonie i zaprojektowane z myślą o przyszłym właścicielu, dlatego płyną w nich moje najlepsze emocje. Każdy etap tworzenia lalki Art and Doll jest niezwykle emocjonujący. Jednak najprzyjemniejszym jest moment pakowania, kiedy wiem, że moja lalka niedługo trafi do przyszłego właściciela/ właścicielki.  

 

 

 

 

 

 

P.S. Zbyt długo śpię i kocham kawę z mlekiem w dużych kubkach!

Poza tym zawsze mam bałagan w szafie:)

Miło cię poznać, zapraszam do mojej przestrzeni.

                                                                                    Izabela  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl